Nasz zespół

Kancelarię tworzy zespół doświadczonych prawników skutecznie reprezentujących naszych klientów w sprawach różnego rodzaju.


JOANNA JANIAK

Radca prawny

Joanna Janiak – radca prawny, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu. Jej zainteresowania zawodowe koncentrują się na prawie rodzinnym (m.in. rozwód, alimenty, władza rodzicielska, kontakty z dzieckiem), prawie cywilnym i spadkowym oraz prawie oświatowym i prawie pracy. Biegle włada j. niemieckim i j. angielskim. Porozumiewa się także po rosyjsku. Prowadzi filię Kancelarii we Wrześni.

Kontakt do prawnika: joanna.janiak@prawnikpoznanski.pl

BARTOSZ KOWALAK

Radca prawny | Partner Kancelarii

Bartosz Kowalak – wspólnik kancelarii, radca prawny. Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu, ukończył aplikację sądową. Autor wielu artykułów w prasie prawniczej, specjalista w zakresie prawa cywilnego, postępowania cywilnego, prawa ubezpieczeń gospodarczych i odszkodowań. Specjalista prawa spadkowego. Biegle włada j. angielskim, j. hiszpańskim i j. rosyjskim.

Kontakt do radcy prawnego: bartosz.kowalak@prawnikpoznanski.pl

blog: www.blogoodszkodowaniach.pl

JOANNA JĘDRZEJEWSKA

Radca prawny | Partner Kancelarii

Joanna Jędrzejewska – wspólnik kancelarii, radca prawny, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu. Specjalista w zakresie procedury cywilnej, procesów odszkodowawczych, prawa pracy, roszczeń z tytułu nadgodzin. Specjalista w zakresie rozwodów i spraw rodzinnych. Biegle włada j. angielskim.

Kontakt : joanna.jedrzejewska@prawnikpoznanski.pl

ANNA KONRADY

Adwokat

adwokat w Poznaniu Wrześni i Jarocinie, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jej zainteresowania zawodowe jako adwokata koncentrują się na prawie karnym, w tym obronie karnej kierowców powodujących wypadki drogowe, lub zatrzymanych na jeździe pod wpływem alkoholu. Prowadzi sprawy rodzinne, w tym o rozwód i alimenty, sprawy spadkowe (zachowek, dział spadku).  Bardzo dobrze orientuje się także w sprawach związanych z dochodzeniem odszkodowania i zadośćuczynienia. Prowadzi oddział Naszej Kancelarii w Jarocinie: https://kancelariajarocin.pl/ Biegle włada j. angielskim.

Kontakt: anna.konrady@prawnikpoznanski.pl

MARTA KRZYŻANOWICZ

Aplikant adwokacki

Marta Krzyżanowicz, aplikant adwokacki przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Poznaniu. Absolwentka prawa oraz stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jej zainteresowania zawodowe koncentrują się na prawie karnym materialnym i procesowym, a także prawie rodzinnym oraz prawie egzekucyjnym. Włada j.angielskim.

Kontakt: marta.krzyzanowicz@prawnikpoznanski.pl

MICHALINA KOLIGOT

Aplikant adwokacki

Michalina Koligot, aplikant adwokacki przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Poznaniu. Absolwentka Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, broniąc pracę magisterską w katedrze prawa karnego poświęconą tematyce cyberprzestępczości. Doświadczenie zawodowe zdobywała już w trakcie studiów, pracując w poznańskich kancelariach. Jej zainteresowania zawodowe jako prawnika koncentrują się na prawie karnym materialnym i procesowym, prawie rodzinnym, a także prawie odszkodowań. Interesuje się także prawem oświatowym.

Biegle włada językiem angielskim, zna także język niemiecki.

Kontakt: michalina.koligot@prawnikpoznanski.pl

Potrzebujesz porady prawnej?

Zaufaj Kancelarii i pozwól sobie pomóc lub doradzić!

Skontaktuj się z Kancelarią już dziś!